Lidhje

Victoria Nuland në Shkup


Ndihmës-sekretarja amerikane e Shtetit Vicotria Nuland qëndroi sot për vizitë në Shkup. Zonja Nuland me autoritetet maqedonase ka biseduar mbi reformat e nevojshme të këtij vendi, për marrëdhëniet ndëretnike dhe çështje të tjera me interes ndërshtetëror.

XS
SM
MD
LG