Lidhje

PDK dërgon në gjykatë Kushtetuese organet e zgjedhura të parlamentit të Kosovës


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG