Lidhje

Porti Sarandës drejt modernizimit


Porti i Sarandes
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Porti i Sarandes

Përmirësimet në Portin e Sarandës ,në Jug të Shqipërisë , kanë rritur gjatë këtij viti prurjen turistike .Drejtuesit e portit thonë se ankorimi i anijeve të mëdha turistike dhe shtimi i linjave të tranportit detar ka sjellë shërbim më të mrië për mijëra turistë që vijnë në qytetin bregdetar nga Korfuzi.Por sipas autoriteteve Porti ka nevoje per me shume kushte sigurie per anijet dhe perfshirjen ne hartat nderkombetare detare.
Porti i Sarandes
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00
XS
SM
MD
LG