Lidhje

Me skulptorin Shaban Bilali


Me skulptorin Shaban Bilali
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

Sezoni veror, i shoqëruar me ardhjen e turistëve dhe emigrantëve, ka nxitur artizanët e Shkodrës që të shtojnë përpjekjet për të hedhur në treg sa më shumë artikuj artistikë me motive historike dhe të traditës kombëtare.

XS
SM
MD
LG