Lidhje

Zgjedhjet ne Mal te Zi


please wait

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00
Direct link

Ne Mal te Zi sot po mbahen zgjedhjet presidenciale ku ne gare per kreun e shtetit jane presidenti aktual Filip Vujanoviq, njeheresh kandidat i parties ne pushtet dhe kandidati i opozites Miodrag Lekiq. Sondazhet nuk parashikojne balotazh por ata e shpallin fityes kandidatin Vujanoviq.

XS
SM
MD
LG