Lidhje

Shkodër: Masa informuese për Ebolën


Shkodër: Masa informuese për Ebolën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Megjithse Shqiperia eshte shume larg vatrave te virusit Ebola, autoritetet e shendetesise po marrin masat e nevojshme per informimin e publikut mbi rrezikshmerine, format e shfaqjes dhe masat parandaluese.

XS
SM
MD
LG