Lidhje

Analisti Seth G. Jones për rrezikun e Shtetit Islamik


Analisti Seth G. Jones për rrezikun e Shtetit Islamik
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Intervistë me analistin e çështjeve të sigurisë Seth G. Jones mbi kërcënimin global që paraqet Shteti Isalmik dhe përpjekjet për të ndalur avancimin e saj, përfshirë mbështetjen ndaj kësaj organizate nga luftëtarë të huaj

XS
SM
MD
LG