Lidhje

Ditari

Hetimet mbi skandalin e Bankës


Në Shqipëri drejtuesi i Prokurorisë së Tiranës Petrit Fusha tha sot se hetimet për vjedhjen në Bankën e Shqipërisë po vazhdojnë si ndaj atyre që kanë shpërdoruar detyrën ashtu dhe për bashkëpunëtorë të tjerë të mundshëm në vjedhje dhe gjetjen e parave të marra.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG