Lidhje

Ulqin, mbrojtja e mjedisit


Ne Ulqin u mbajt tryeza e rrumbullaket me temen " Kujdes me hapesiren" ku shoqatat ambientaliste nga Ulqini dhe Mali i Zi u bene thirrje autoriteteve qe gjate realizimit te planit hapesinor-urbanistik ne Komunen e Ulqinit t'i kushtohet nje rendesi te vecante disa zonave te njohura per ekosistemin.

XS
SM
MD
LG