Lidhje

Fyle, thirrje për dialog mes palëve


Fyle, thirrje për dialog mes palëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:35 0:00

Në Tiranë komisioneri për Zgjerimin Stefan Fule, bëri sot thirrje për dialog politik dhe kompromis mes shumicës dhe opozitës, e cila që prej muajit korrik vazhdon bojkotin e parlamentit.

XS
SM
MD
LG