Lidhje

Fyle, thirrje për dialog mes palëve


Në Tiranë komisioneri për Zgjerimin Stefan Fule, bëri sot thirrje për dialog politik dhe kompromis mes shumicës dhe opozitës, e cila që prej muajit korrik vazhdon bojkotin e parlamentit.

XS
SM
MD
LG