Lidhje

Këshilli i Europës: Shqetesim klima politike dhe korrupsioni


Këshilli i Europës miraton rezolutën për Shqipërinë. Thirrje opozitës të lerë bojkotin dhe shumicës që të mos përdorë numrat për ta anshkaluar. Shqetësim edhe për Drejtësinë

XS
SM
MD
LG