Lidhje

Debat në parlamentin e Kosovës pa PDK-në


Lidhja Demokratike, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Nisma për Kosovën dhe lëvizja Vetëvendosje, kërkuan sot mbajtjen sa më të shpejtë të seancës së parlamentit të Kosovës, ndërsa fajësuan Partinë Demokratike për bllokim të formimit të institucioneve të reja. Deputetët e këtyre partive debatuan sot në një mbledhje në parlament në të cilën nuk morri pjesë Partia Demokratike e cila e cilësoi të paligjshëm debatin e sotëm.

Debat në parlamentin e Kosovës pa PDK-në
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG