Lidhje

Kosovë: Arrestohen nëntë punonjës shëndetësorë


Kosovë: Arrestohen nëntë punonjës shëndetësorë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG