Lidhje

Shqipëri, nismat e shoqërisë civile në jug


Organizatat e shoqërisë civile në jug të Shqipërisë po përfshihen në nisma që ndihmojnë qytetarët në shërbimet jetike. Në Gjirokastër organizatat kryen një monitorim të ujit të pijshëm dhe nxitën dialogun me institucionet vendore për përmirësimin e shërbimit të pastrimit.

Shoqëria civile në jugun e Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

XS
SM
MD
LG