Lidhje

Intervistë me Drejtorin e Sporteve në Ministrinë shqiptare të Arsimit dhe Sportit, Vladimir Gjoni


please wait

No media source currently available

0:00 0:06:44 0:00
Direct link

Zoti Gjoni, i cili ishte pjesë e delegacionit të Shqipërisë në stadiumin “Partizani” në Beograd, tha se tribuna ku ndodhej delegacioni shqiptar u kërcënua dhe u sulmua nga tifozët serbë por falë kabinave me xhama nuk pati të lënduar.

XS
SM
MD
LG