Lidhje

Shkodër: Dita e Biçikletave


Shkodër: Dita e Biçikletave
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:40 0:00

Në Shkodër u zhvillua Dita e Biçikletave, që synon promovimin e politikave të lëvizjes me biçikleta si mundësi për mbrojtjen e mjedisit, përmirësimin e cilësisë së jetës dhe zhvillimin e turizmit.

XS
SM
MD
LG