Lidhje

Interviste me Ministren Mimi Kodheli


Ministrja e Mbrojtjes e Shqipërisë Mimi Kodheli është takuar me zyrtarë të lartë amerikanë: me sekretarin amerikan të Mbrojtjes Chuck Hagel, me ndihmëssekretaren e Departamentit të Shtetit për Rusinë, Ukrainën dhe Euroazinë, znj. Victoria Nuland.

XS
SM
MD
LG