Lidhje

Jacobson: Udhëheqësit të mësojnë artin e ndërtimit të konsensusit politik


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG