Lidhje

Kryeministri Edi Rama për vizitën në Serbi


Kryeministri Edi Rama e cilësoi sot vizitën e tij në Serbi si një moment historik dhe një pikë kthese në marrëdhëniet mes dy vendeve.

XS
SM
MD
LG