Lidhje

Pasojat e motit të keq në Lezhë


Ne ndihme te banoreve kane shkuar forca dhe mjete te shumta te ushtrise dhe policise, nderkohe qe ne Lezhe eshte mbledhur edhe shtabi i emergjencave civile

XS
SM
MD
LG