Lidhje

Investime në qytetin e Korçës


Në qytetin e Korçës po kryhen një seri investimesh sidomos për infrastrukturën rrugore dhe pazarin karakteristik. Kryetari i Bashkisë Sotiraq Filo thotë për Zërin e Amerikës se janë rreth 20 milionë dollarë që do të investohen në një hark kohor të shkurtër.

XS
SM
MD
LG