Lidhje

Tubim i ish te perndjekurve politike


Me moton "Denoni genocidin komunist", ish te burgosur dhe te perndjekur politik u tubuan sot ne qytetin e Shkodres duke kerkuar denimin e krimeve te komunizmit si dhe nje trajtim me te miree te shtreses se tyre, qe vazhdon te jete me e varfera ne shoqerine shqiptare.

XS
SM
MD
LG