Lidhje

Shkodër, Panair i kulturës amerikane


Panairi i kultures amerikane ne Shkoder
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Panairi i kultures amerikane ne Shkoder

Ambasada amerikane dhe Bashkia e Shkodrës mbështetën, në këtë fundviti, Panairin e Kulturës Amerikane dhe Gjuhës Angleze, organizuar nga të rinjtë e njërit prej gjimnazeve të qytetit të Shkodrës.

Nisma e të rinjve synon jo vetëm promovimin e kulturës amerikane, por edhe ndihmën për fëmijët në nevojë, pasi të ardhurat e grumbulluara nga panairi do t’i dhurohen shtëpisë së fëmijëve për festat e fundvitit.

Panairi i kultures amerikane ne Shkoder
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

XS
SM
MD
LG