Lidhje

Thaci ne Mal te Zi


Zëvëndëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Hashim Thaçi po qëndron sot për një vizitë zyrtare në Mal të Zi. Zoti Thaçi bisedoi me udhëhqësit malazezë për marrëdhëniet dypalëshe, për projekte bashkëpunimi mes dy shteteve

XS
SM
MD
LG