Lidhje

140 vjetori i lindjes së Shtjefën Gjeçovit


140 vjetori i lindjes së Shtjefën Gjeçovit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

U përkujtua sot në Shkodër, përmes një konference shkencore, 140 vjetori i lindjes së Shtjefën Gjeçovit, klerikut françeskan që dha një kontribut të veçantë në fushën e albanologjisë, etnografisë dhe arkeologjisë shqiptare. Konferenca shkencore e titulluar "At Shtjefen Gjeçovi-thesar në hulumtim" u organizua nga Provinca Françeskane Shqiptare dhe biblioteka "Marin Barleti" e qyteti të Shkodrës.

140 vjetori i lindjes së Shtjefën Gjeçovit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG