Lidhje

Përmbytje të reja në Jug të Shqipërisë


Niveli i përmbytjeve është rikthyer në Jug të Shqipërisë dhe reshjet e 24 orëve të fundit vazhdojnë të shkaktojnë dëmtime të reja.

XS
SM
MD
LG