Lidhje

Intervistë me deputeten Jorida Tabaku


Interviste me deputeten Jorida Tabaku
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:06 0:00

Interviste me deputeten Jorida Tabaku

Jemi në muajin mars dhe në kuadër të 8 marsit, Ditës Ndërkombëtare të Grave, në Uashington janë mbajtur këto ditë disa takime, siç ishte edhe ai i organizuar nga Rrjeti për Demokraci i Grave, ku ishte e ftuar për të marrë pjesë edhe anëtarja e Parlamentit të Shqipërisë, Jorida Tabaku.

Interviste me deputeten Jorida Tabaku
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:06 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG