Lidhje

Dhuna ndaj grave në Mal të Zi


Në Komunën e Ulqinit në Mal të Zi, një shoqatë njofton se dhuna ndaj grave është problematike. Shoqata "SOS Telefoni për gra dhe fëmijë viktima të dhunës", thotë se incidente të tilla kanë shënuar rritje.

Mali i Zi: Dhuna ndaj grave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

XS
SM
MD
LG