Lidhje

Protestë e opozitës në Tiranë


Në Tiranë opozita zhvilloi sot një protestë në bulevardin qëndror të kryeqytetit për të kërkuar largimin e qeverisë dhe dorëheqjen e kryetarit të parlamentit Ilir Meta, pas debateve të forta per cështjen e deputetit Tom Doshi.

XS
SM
MD
LG