Lidhje

Përgatitjet për zgjedhjet vendore në Shqipëri


Fillon procesi i përgatitjes për zgjedhjet
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Në Jug të Shqipërisë ka nisur procesi i përzgjedhjes së kantidatëve për zgjedhjet vendore të qershorit. Organizata të ndryshme po nxisin aktivitete për të tërhequr diskutime publike mbi kantidatët dhe për reformën e re territoriale. Për Bashkinë e Gjirokastrës nga koaliconi i majtë është marrë tashmë vendimi që kantidati do të përcaktohet nga Lëvizja Socialiste për Integrim.

Fillon procesi i përgatitjes për zgjedhjet
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG