Lidhje

Ceshtja Doshi, Frroku


Në Shqipëri, dy deputetët Tom Doshi dhe Mark Frroku, të arrestuar një ditë më parë u morën sot në pyetje nga prokuorët, ndërsa avokatët e tyre presin seancën e Gjykatës së Lartë për të kundërshtuar masën ekstreme të ndërmarrë nga dy anëtarëve të parlamentit.

XS
SM
MD
LG