Lidhje

Shpërthime gazi dhe uji në Patos-Marinëz


Shpërthime gazi dhe uji në Patos-Marinëz
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Dy shpërthime ndodhën në zonën naftëmbajtëse të Patos - Marinzës në afërsi të Fierit duke shkaktuar ndotje të madhe të mjedisit dhe panik tek banorët.

XS
SM
MD
LG