Lidhje

Shpërthime gazi dhe uji në Patos-Marinëz


Dy shpërthime ndodhën në zonën naftëmbajtëse të Patos - Marinzës në afërsi të Fierit duke shkaktuar ndotje të madhe të mjedisit dhe panik tek banorët.

XS
SM
MD
LG