Lidhje

Media Arkivi

Përkujtohet në Shkodër demonstrata antikomuniste e 2 prillit 1991


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG