Lidhje

Pashkët në Tiranë


Pashkët po festohen në Shqipëri me përgëzimet për këtë ditë të shënuar të kalendarit të krishterë dhe me thirrjet për paqe dhe dashuri vëllazërore.

Pashkët në Tiranë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

XS
SM
MD
LG