Lidhje

Shkodër: Pashkët, simbol i ringjalljes dhe paqes


Edhe në Shkodër po festohen sot Pashkët, si simbol i ringjalljes, paqes dhe besimi. Me qindra besimtarë u mbodhën në mesnatë në katedralen katolike të qyetetit duke pritur ringjalljen e Krishtit.

Shkodra feston Pashkët
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

XS
SM
MD
LG