Lidhje

Reagimet e banorëve në Zharrëz


Reagime pas shpërthimit në Patos Marinëz
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:36 0:00

Banorët e zonës së Patos Marinzës po reagojnë të shqetësuar lidhur me ndotjen dhe problemet që u janë krijuar nga kërkimi dhe prodhimi intensiv i naftës. Disa nga naftëtarët e vjetër shprehen sepo përdoren metoda agresive në shpimet e puseve të naftës.

Reagime pas shpërthimit në Patos Marinëz
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:36 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG