Lidhje

Media Arkivi

Interviste me Avdullah Hoti, Minister i Financave të Kosovës


Interviste me Avdullah Hoti, Minister i Financave të Kosovës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:22 0:00

Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG