Lidhje

Gjysmë maratona Prishtina 2015


Gjysmë maratona Prishtina 2015
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Në Kosovë, është mbajtur për të pesëmbëdhjetën herë gjysmë maratona ndërkombëtare Prishtina 2015. Me moton, "vrapo për paqe dhe tolerancë", ky aktivitet mblodhi rreth 1400 atletë nga e gjithë bota. Kjo është gjysmë maratona e parë e organizuar nga Federata e Atletikës së Kosovës që nga pranimi i saj në Federatën ndërkombëtare të Atletikës.

Gjysmë maratona Prishtina 2015
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

XS
SM
MD
LG