Lidhje

Bimët narkotike në veri të Shqipërisë


Bimët narkotike në veri të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Bimët narkotike në veri të Shqipërisë

Në Veri të Shqipërisë, forcat e rendit po ballafaqohen përsëri me problemin e kultivimit të bimëve narkotike. Brenda kësaj jave, policia vendore e Qarkut të Shkodrës ka zbuluar dhe asgjësuar rreth 7000 rrënjë canabis sativa, në disa komuna.

Bimët narkotike në veri të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG