Lidhje

Bimët narkotike në veri të Shqipërisë


Në Veri të Shqipërisë, forcat e rendit po ballafaqohen përsëri me problemin e kultivimit të bimëve narkotike. Brenda kësaj jave, policia vendore e Qarkut të Shkodrës ka zbuluar dhe asgjësuar rreth 7000 rrënjë canabis sativa, në disa komuna.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG