Lidhje

Kosova në pritje të ndriçimit të ngjarjeve në Maqedoni


Kosova kerkon zbardhjen e zhvillimeve ne Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Në Kosovë përfaqësues institucionesh dhe partish politike e cilësuan shqetësuese dhunën e fundjavës në Maqedoni. Krahas keqardhjes për jetët e humbura, ata bënë thirrje për ndriçimin e ngjarjeve të atjeshme, ndërsa mohuan çdo mundësi që Kosova të ketë ushtruar ndonjë ndikim të organizuar në ato ngjarje.

Kosova kerkon zbardhjen e zhvillimeve ne Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG