Lidhje

Analistët mbi Maqedoninë


Përleshjet e javës së kaluar në Kumanovë të Maqedonisë janë kërcënimi më i madh ndaj sigurisë në Ballkan në katërmbëdhjetë vite, thonë analistët. Intervistë me analistët Edward Joseph, Marko Prelec dhe Daniel Serwer

XS
SM
MD
LG