Lidhje

Fushata e demokratëve në Shkodër


Fushata ne Shkoder
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Ne vazhdim te takimeve me zgjedhesit, kryetari i Partise Demokratike ne opozite, Lulzim Basha, u takua sot me te rinjte ne Shkoder, ku paraqiti ate qe ai e quajti oferte te partise demokratike per ulje te taksave, rritje te pagave dhe pencioneve si dhe uljen me 25 perqind te cmimit te energjise elektrike. Me kete oferte, duket se Partia Demokratike po sheh pertej zgjedhjeve vendore te 21 qershorit. Nderkohe, drejtues te Aleances per Shqiperine Europiane, ne takimin e zhvilluar pak dite me pare ne Shkoder u shprehen se zgjedhjet e 21 qershorit jane nje votim per qytetaret dhe jo per te ndryshuar qeverine dhe parlamentin.

Fushata ne Shkoder
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG