Lidhje

Pa rezultat takimi Gruevski - Zaev


Kryeministri i Maqedonisë Nikola Gruevksi dhe shefi i opozitës Zoran Zaev biseduan deri në mëngjesin e mërkurës në Strasburg, por ende nuk dihen hollësi të bisedimeve

XS
SM
MD
LG