Lidhje

Shqipëri: Reforma në Drejtësi


Shqipëri: Reforma në Drejtësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Presidenti Nishani: Procesi i zvarritur, jo transparent dhe aspak konsensual. Reagon Fatmir Xhafaj: Retorika boshe. Opozita: Më parë të pastrohet parlamenti nga deputetët me të kaluar kriminale

XS
SM
MD
LG