Lidhje

Shqipëri: Reforma në Drejtësi


Presidenti Nishani: Procesi i zvarritur, jo transparent dhe aspak konsensual. Reagon Fatmir Xhafaj: Retorika boshe. Opozita: Më parë të pastrohet parlamenti nga deputetët me të kaluar kriminale

XS
SM
MD
LG