Lidhje

Kandidatet për bashkinë e Shkodrës


Kandidatet për bashkinë e Shkodrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Kandidatet për bashkinë e Shkodrës

Në Shkodër u zhvillua një tjetër debat publik mes dy kandidateve zonja, që garojnë për Kryetare të Bashkisë Shkodër. Debati i sotëm, që u përqendrua në problematikat e grave dhe fëmijëve, u organizua nga shoqata YWCA Albania dhe Ambasada e SHBA në Tiranë. I pranishëm ishte edhe ambasadori i SHBA, zoti Donal Lu.

Kandidatet për bashkinë e Shkodrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

XS
SM
MD
LG