Lidhje

Ditari

Veliaj: ndryshime radikale në Tiranë


Kandidati i së majtës për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj, flet në një intervistë për Zërin e Amerikës për planet e tij për kryeqytetin, ndërhyrjet emergjente dhe projektet e mëdha, për akuzat e opozitës ndaj tij dhe familjes së tij

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG