Lidhje

Shqipëri: Politika reagon për ngjarjen në Lazarat


Reagojnë ashpër drejtuesit kryesorë të vendit. Replika mes kryeministrit Rama dhe kreut të opozitës Basha. Reagime dhe nga ambasada e SHBA-ve dhe BE-së

XS
SM
MD
LG