Lidhje

Vazhdon aksioni për kapjen e të dyshuarve për sulmin në Lazarat


Policia vijoi sot në fshatin Lazarat të Gjirokastrës operacionin për kapjen e personave që dyshohen për sulmin me armë të një dite më parë, ku mbeti i vrarë efektivi i forcave RENEA Ibrahim Basha dhe u plagosën dy efektivë të tjerë.

XS
SM
MD
LG