Lidhje

Forcat policore tërhiqen nga Lazarati


Forcat policore tërhiqen nga Lazarati
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Forcat policore nisën të djelën tërheqjen nga fshati Lazarat i Gjirokastrës pas arrestimit në orët e vona të natës të dy vëllezerve Aliko.Policia thotë se do të vijojë të mbledhë prova në fshat për incidenetin e armatosur të mërkurën ku u vra pjesëtari i forcave speciale Renea, Ibrahim Basha dhe u plagosën dy kolegë të tij. Korrespondenti ynë Raimond Kola sjell hollësitë.

Forcat policore tërhiqen nga Lazarati
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

XS
SM
MD
LG