Lidhje

Vriten dy turiste ceke


Në zonën malore të Shkodrës u vranë mbrëmë dy të rinj, turistë nga Çekia, pjesë e një grupi të rinjësh çekë, që kishin ngritur kampingun në afërsi të fshatit Prekal, rreth 19 kilometër larg qytetit të Shkodrës. Policia dhe prokuroria kanë nisur hetimet dhe deri tani kanë shoqëruar 30 përsona.

XS
SM
MD
LG